Вчора відділ контролю за благоустроєм та відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Деснянської райдержадміністрації спільно з працівниками правоохоронних органів провели черговий рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі на території Деснянського району.

Цього разу обстежили територію біля станцій метрополітену «Чернігівська» та «Лісова». Під час рейду були виявлені масові засмічення території та діяльність стихійної торгівлі. Відтак, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА складено два протоколи про адміністративне правопорушення в частині засмічення території.

Рейди з ліквідації осередків стихійної торгівлі на території Деснянського району триватиме й надалі. Керівників ринків та торговельний центр попереджено про персональну відповідальність в разі утворення осередків стихійної торгівлі на прилеглій до ринків та ТЦ територіях.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 160 КУпАП торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладання штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

У рамках проведення комісійних рейдів передбачається вилучення товарної маси згідно порядку «Обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави», затвердженого Постановою КМУ від 25.08.1998 № 1380.

Заздалегідь попереджуємо осіб, що здійснюють несанкціоновану торгівельну діяльність щодо доцільності усунення зазначеного порушення власними силами із відповідним відновленням благоустрою місць ведення торгівлі.

Крім того, акцентуємо увагу керівників ринків та торговельних центрів району, що відповідно до пп. 3.1.2, 3.1.3, 3.1.4, 3.2.1. Правил благоустрою міста Києва проходження межі по тій чи іншій вулиці, провулку, проїзду визначається по лінії бортового каменю проїзної частини вулиці вздовж підприємств, установ, організацій, а в інших випадках на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою, та посадові особи відповідних підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою на вказаних територіях.

Джерело: Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки