До “Електронної книги скарг України” написав Олексій, який переконує, що на нього напали працівники МАФу, після того, як він демонстративно пересунув рекламу, яка заважала вільному проходу пішоходів.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“24.10.2016 року приблизно в 13:30 я проходив біля МАФу «Студия маникюра», ща знанодиться біля вулиці Північної 2В, на тротуар був виставлений рекламний щит заважаючий вільному проходу, я його переставив їх щит до їх МАФу, так щоб не заважали вільно пройти. Трохи згодом я проходив знову біля МАФу, щит знову був виставлений на тротур, при спробі переставити, з МАФу вийшла жінка, власниця салону Світлана Уманець та почала мене нецензурно ображати та фізично штовхати, трохи згодом підійшов чоловік неєвропейскої зовнішності Газьолян Петрос Арамович, втрутився у конфлікт.

Власниця салону Світлана Уманець дістала телефон та почала мене знімати на відео, я так саме дістав телефон спочатку зняв її і коли навів телефон на чоловіка Газьолян Петрос Арамович, він вдарив правою рукою знизу по моїй руці, вибивши телефон та продовжив наносити удари здебільшого в обличчя, повалив мене на землю, потім сівши зверху продовжив наносити удари кулаками, поки не пішла кров з губи.

Я зробив виклик до 102. Нападник намагався втекти з місця події, йому намагалась допомогти Світлана Уманець, на щастя я затримав його до приїзду патруля та взнав його призвище, він зізнався патрулю, що на мене напав, чи є відео поки невідомо.

Одразу викликав швидку, мене доставили в 12 лікарню, де наклали шви на обличчя. Відкрита крімінальна справа поки за 125 статею та вручена памятка потерпілого, знятті побої, висновків СМЕ поки немає. Щодо Газоляна, то він є тренером бойових мистецтв, за попередньою інформацією проживає на території України нелегально, дозволу на навчання дітей немає, більш детальна інформація та саме відео початку побиття в посиланні.”

Джерело: reaction.org.ua(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки